Tynki gliniane

Naturalne i ekologiczne tynki gliniane w atrakcyjnych cenach, włączone do oferty Manufaktury Cegły Cekobud mogą być wykorzystywane jako baza do malowania, tapetowania czy układania płytek lub ostateczna warstwa wykończeniowa ścian i sufitów. Gotowe do użycia mieszanki gliniane są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Gwarantują zdrowe i bezpieczne środowisko w pomieszczeniach oraz optymalną akumulację ciepła. Pozwalają również stworzyć we wnętrzach niepowtarzalny nastrój, bez obciążania domowego budżetu.

Kategoria: Tynki gliniane

Tynk gliniany dla profesjonalistów i amatorów

Oferowane tynki z gliny dostępne są w wariancie gruboziarnistym oraz drobnoziarnistym. Tynk gliniasty gruboziarnisty wykorzystywany jest jako zaprawa do murowania ścian oraz tynk wierzchni. Wariant ze słomianą sieczką sprawdza się doskonale w przypadku rustykalnych, klimatycznych wnętrz. Z kolei tynk gliniasty gliniany drobnoziarnisty jest używany do stworzenia warstwy wykończeniowej tynku gruboziarnistego. Pozwala na efektowne, gładkie zwieńczenie powierzchni ściany lub sufitu. Tynki z Manufaktury Cegły Cekobud są łatwe i komfortowe w użyciu, dlatego też mogą korzystać z nich zarówno profesjonalni tynkarze, jak i amatorzy, planujący samodzielny remont domu czy mieszkania. Przed rozpoczęciem tynkowania należy odpowiednio przygotować podłoże oraz zabezpieczyć elementy wyposażenia, które w trakcie prac mogą ulec zabrudzeniu.

Unikalne właściwości ekologicznego tynku z gliny

Tynki gliniaste gruboziarniste i drobnoziarniste są coraz częściej wykorzystywane w trakcie budowy domu, remontu mieszkania czy odnawiania przestrzeni biurowych, stając się doskonałą alternatywą dla popularnych tynków gipsowych bądź cementowych. Wszystko za sprawą unikalnych właściwości tynków z gliny, takich jak zdolność do przepuszczania pary wodnej, magazynowanie ciepła, a także wysokiej odporności na pleśń i grzyby. Ekologiczne, hipoalergiczne tynki tworzą bezpieczne i zdrowe środowisko w pomieszczeniach, dlatego też są szczególnie polecane alergikom. Tynk gliniasty to również idealne rozwiązanie do pokojów dziecięcych. Wysokiej jakości, ekologiczne tynki mogą zostać wykorzystane do nowoczesnych i rustykalnych aranżacji. Dzięki atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie tynk gliniany pozwala odmienić wnętrza oraz dodać im niepowtarzalnego, stylowego charakteru, bez konieczności obciążania domowego budżetu.

Tynki gliniane

Manufaktura Cegły Cekobud ma do zaoferowania również tynki gliniane. Asortyment ten charakteryzuje się wieloma dodatnimi właściwościami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że proponowane w tej kategorii produkty są idealne dla alergików, co umożliwia wykonanie bezpiecznej i zdrowej przestrzeni. Jednocześnie walory estetyczne sprawiają, że dostępne tynki gliniane znajdują szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz.

Wykonane w naturalny sposób są niezwykle ekologiczne, co stanowi ogromną zaletę oferowanych produktów. Jednocześnie odznaczają się dużą trwałością, co gwarantuje komfort. Doskonale komponujące się zarówno z nowoczesnymi, jak i rustykalnymi aranżacjami, będą idealnym wyborem dla osób ceniących sobie naturalność i wysoką jakość.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem.