Wyprzedaże

Kategoria: Wyprzedaże

Płytka ceglana SOHO

Zarówno elewacje budynków, jak i elementy wystroju wnętrz, do których wykorzystano płytkę ceglaną Plecki, prezentują się bardzo stylowo, elegancko i ponadczasowo. W ofercie Cekobud nie mogło więc zabraknąć płytki ceglanej SOHO, która umożliwia stworzenie wyjątkowej aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej. Model charakteryzuje się klasyczną kolorystyką, odpowiadającą barwie naturalnej cegły. Zachwyca ciekawą strukturą lica, zapewniającą oryginalny efekt, powstałą w procesie naturalnego, ręcznego ucinania gliny podczas formowania cegły. Płytka ceglana SOHO to klasyczny model o nietuzinkowej, zwracającej uwagę strukturze.

Płytka SOHO dostępna wyłącznie w kolorze Melanż

Prezentowany kolor na zdjęciu - lubelski

Dostępne również narożniki w cenie - 7,50 zł

CENA DOTYCZY 1m2

Termin realizacji do 14 dni

Dostępny cena: 119,00 zł
Przejdź do sklepu

Cegła Zendra Retro

Cegła Oud Retro jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Posiada bogatą kolorystykę w wielu odcieniach, od ciemnych fioletów, przez jasne cienie do popielatych szarości. Występujące charakterystyczne ożużlenia na niektórych cegłach nadają temu gatunkowi niepowtarzalny charakter. Doskonale pasuje zarówno do rustykalnych klimatycznych realizacji jak również do nowoczesnej architektury w połączeniu z grafitowymi elementami wykończeń stolarki i dachu.

Gatunek II - cechuje się nierównymi kształtami, większymi odchyłkami wymiarów, lekkimi pęknięciami temperaturowymi i niejednolitą kolorystyką.

Naturalnie postarzana

Cegła ręcznie formowana

Dostawa 220 zł /paleta

Dostępny cena: 1,60 zł
Przejdź do sklepu

Atrakcyjny wygląd elewacji budynku zapewnią nasze płytki – cegła odznacza się najwyższą jakością i bardzo dobrymi właściwościami. Płytki ręcznie formowane posiadają wiele zalet – są w pełni mrozoodporne, zostały sklasyfikowane w najwyższej klasie ognioodporności (A1) i charakteryzują się bardzo niską promieniotwórczością naturalną. Płytki z cegły to ponadczasowość i niepowtarzalny charakter. Nasza cegła licowa – elewacyjna to produkt w pełni ekologiczny - jego produkcja przebiega w sposób naturalny, bez udziału dodatków chemicznych.</p>

Produkowana przez nas cegła ręcznie formowana powstaje z gliny lessowej, która dzięki swojej porowatości nie dopuszcza do pocenia się ścian oraz jest w pełni hipoalergiczna, tym samym zapewnia duży komfort użytkownikom.  Dzięki zastosowaniu naszych wyrobów będziecie Państwo mogli liczyć na to, że zimą mury zatrzymają ciepło wewnątrz, natomiast latem pozwolą na cieszenie się kojącym chłodem w pomieszczeniach.

Atuty, jakie posiadają nasze cegła i płytki ręcznie formowane, zostały uznane przez architektów i konserwatorów zabytków. Dużym zainteresowaniem cieszy się też cegła gotycka na renowacje zabytków.  Cegła w stylu retro - a'la stara cegła sprawi, że budynki zabytkowe zyskują wyjątkowy charakter.