Wyprzedaże

Kategoria: Wyprzedaże

Atrakcyjny wygląd elewacji budynku zapewnią nasze płytki – cegła odznacza się najwyższą jakością i bardzo dobrymi właściwościami. Płytki ręcznie formowane posiadają wiele zalet – są w pełni mrozoodporne, zostały sklasyfikowane w najwyższej klasie ognioodporności (A1) i charakteryzują się bardzo niską promieniotwórczością naturalną. Płytki z cegły to ponadczasowość i niepowtarzalny charakter. Nasza cegła licowa – elewacyjna to produkt w pełni ekologiczny - jego produkcja przebiega w sposób naturalny, bez udziału dodatków chemicznych.</p>

Produkowana przez nas cegła ręcznie formowana powstaje z gliny lessowej, która dzięki swojej porowatości nie dopuszcza do pocenia się ścian oraz jest w pełni hipoalergiczna, tym samym zapewnia duży komfort użytkownikom.  Dzięki zastosowaniu naszych wyrobów będziecie Państwo mogli liczyć na to, że zimą mury zatrzymają ciepło wewnątrz, natomiast latem pozwolą na cieszenie się kojącym chłodem w pomieszczeniach.

Atuty, jakie posiadają nasze cegła i płytki ręcznie formowane, zostały uznane przez architektów i konserwatorów zabytków. Dużym zainteresowaniem cieszy się też cegła gotycka na renowacje zabytków.  Cegła w stylu retro - a'la stara cegła sprawi, że budynki zabytkowe zyskują wyjątkowy charakter.