Cegła ręcznie formowana

Cegła ręcznie formowana to szlachetny materiał, umożliwiający komfortowe wykończenie elewacji. Pozwala również tworzyć efektowne, przyciągające uwagę dekoracje w obiektach mieszkalnych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą gatunków cegły ręcznie formowanej. Każdy z proponowanych wariantów wyróżnia się nietypową kolorystyką i fakturą, trwałością, a także wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

Kategoria: Cegła ręcznie formowana

Ręczna produkcja w Manufakturze Cegły Cekobud

Hipoalergiczna cegła klinkierowa ręcznie formowana powstająca z zastosowaniem gliny lessowej w Manufakturze Cegły Cekobud spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystko za sprawą najwyższej jakości wykonania, wytrzymałości oraz bogatej kolorystyki, przywołującej skojarzenia z siłami natury. Dzięki tradycyjnym metodom produkcji, przekazywanym z pokolenia na pokolenia, każda z wytworzonych cegieł jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Zastosowanie cegieł ręcznie formowanych w trakcie prac renowacyjnych, wykończeniowych lub aranżacyjnych pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty. Proponowany materiał odmienia wygląd domów, mieszkań, biurowców oraz innych obiektów spełniających funkcje handlowo-usługowe.

Charakterystyczny kształt i ponadczasowa kolorystyka

Cegła ręcznie formowana to wyrób, który jednocześnie kojarzy się z pewnego rodzaju surowością i chłodem oraz ciepłem i przytulnym, romantycznym klimatem. Dlatego też cegły formowane ręcznie o charakterystycznym kształcie, niepowtarzalnej fakturze oraz szlachetnych, intrygujących odcieniach są chętnie wybierane przez miłośników stylu industrialnego oraz zwolenników klasycznych, ponadczasowych rozwiązań. Aby wyeksponować naturalną surowość lub przyjemne ciepło cegły, a tym samym stworzyć oryginalną aranżację, warto wybrać określony sposób wiązania już na etapie projektowania domu.

Cegła Ręcznie Formowana

Manufaktura Cegły Cekobud jako wiodący producent cegły ręcznie formowanej oferuje m.in.: cegła ręcznie formowana, dekoracyjne płytki ceglane do wnętrz, cegła gotycka i kształtki ceglane przeznaczone na renowacje zabytków i nie tylko.

Oferowana przez nas cegła ręcznie formowana powstaje z zastosowaniem gliny lessowej, dzięki czemu uzyskujemy produkt o doskonałych właściwościach, w pełni hipoalergiczny, komfortowy w użytkowaniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem.

Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.