Cegła ręcznie formowana

Cegła ręcznie formowana to szlachetny materiał, umożliwiający komfortowe wykończenie elewacji. Pozwala również tworzyć efektowne, przyciągające uwagę dekoracje w obiektach mieszkalnych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą gatunków cegły ręcznie formowanej. Każdy z proponowanych wariantów wyróżnia się nietypową kolorystyką i fakturą, trwałością, a także wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

Kategoria: Cegła ręcznie formowana

Ręczna produkcja w Manufakturze Cegły Cekobud

Hipoalergiczna cegła klinkierowa ręcznie formowana powstająca z zastosowaniem gliny lessowej w Manufakturze Cegły Cekobud spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystko za sprawą najwyższej jakości wykonania, wytrzymałości oraz bogatej kolorystyki, przywołującej skojarzenia z siłami natury. Cegły ręcznie formowane dzięki tradycyjnym metodom produkcji, przekazywanym z pokolenia na pokolenia, wytwarzane są jako unikalne i jedyna w swoim rodzaju. Zastosowanie cegieł ręcznie formowanych w trakcie prac renowacyjnych, wykończeniowych lub aranżacyjnych pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty. Proponowany materiał odmienia wygląd domów, mieszkań, biurowców oraz innych obiektów spełniających funkcje handlowo-usługowe.

Charakterystyczny kształt i ponadczasowa kolorystyka

Cegła ręcznie formowana to wyrób, który jednocześnie kojarzy się z pewnego rodzaju surowością i chłodem oraz ciepłem i przytulnym, romantycznym klimatem. Dlatego też cegły formowane ręcznie o charakterystycznym kształcie, niepowtarzalnej fakturze oraz szlachetnych, intrygujących odcieniach są chętnie wybierane przez miłośników stylu industrialnego oraz zwolenników klasycznych, ponadczasowych rozwiązań. Aby wyeksponować naturalność i surowość cegły ręcznie formowanej, a tym samym stworzyć oryginalną aranżację, warto wybrać określony sposób wiązania już na etapie projektowania domu.

Cegły ręcznie formowane od manufaktury Cekobud

Manufaktura Cegły Cekobud jako wiodący producent cegły ręcznie formowanej oferuje m.in.: cegła ręcznie formowana, dekoracyjne płytki ceglane do wnętrz, cegła gotycka i kształtki ceglane przeznaczone na renowacje zabytków i nie tylko.

Oferowana przez nas cegła ręcznie formowana powstaje z zastosowaniem gliny lessowej, dzięki czemu uzyskujemy produkt o doskonałych właściwościach, w pełni hipoalergiczny, komfortowy w użytkowaniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem

Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.