W ofercie, którą przygotowaliśmy dla klientów z Warszawy, proponujemy najwyższej jakości ręcznie formowaną cegłę. Od kilku pokoleń zajmujemy się produkcją starannie wyselekcjonowanej ręcznej ceramiki budowlanej, która zachwyca nie tylko estetyką i nietuzinkowym wykończeniem, ale również trwałością. Naturalne płytki i cegły cieszą się zainteresowaniem wśród inwestorów z Warszawy i nie tylko. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wysokiej jakości cegły i preparaty do impregnacji, zaprawy do murowania i fugowania, płytki ceglane, a także tynki gliniane.

Cegielnia Warszawa

Zastosowanie ręcznie formowanej cegły w Warszawie

W Warszawie cegły i płytki z cegielni Cekobud są chętnie wykorzystywane zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i podczas renowacji zabytków z okresu fascynującego gotyku i renesansu. Powojenna odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się przy wykorzystaniu cegieł z Kraśnika. Oryginalne i szlachetne wyroby doskonale uzupełniają aranżację stylowych ogrodów i dekoracji, które zdobią wnętrza budownictwa mieszkaniowego czy też publicznego. Ręcznie formowana cegła czerwona jest jednym z chętniej wykorzystywanych materiałów służących do renowacji budynków sakralnych. Dodaje oryginalności i szlachetności, dzięki czemu inwestycja przykuwa uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym wyróżnikiem jest doświadczenie. Wielopokoleniowa wiedza i dbałość o detale to gwarancja doskonałej jakości wyrobów, które cieszą się popularnością w kraju i za granicą.

Ręcznie formowana cegła idealna do renowacji budynków w Warszawie

Ręcznie formowana cegła zachwyca w Warszawie unikatowym charakterem i najwyższą jakością. Niewątpliwym atutem rzemieślniczej produkcji jest kształt i kolorystyka wyrobów z naszej cegielni. Oferujemy cegły licowe (elewacyjne), które przykuwają uwagę niebanalnym kształtem. Wyjątkowość naszych wyrobów jest związana z delikatnymi żłobieniami na każdym licu, które wynikają z położenia gliny w formie. Naturalny i niepowtarzalny charakter cegły jest widoczny również w wielu wariantach kolorystycznych. Ponadczasowa ręcznie formowana cegła zachwyca szlachetnymi odcieniami pochodzących wprost z wypału naturalnych minerałów, od intensywnych malinowych czerwieni po subtelne szarości.

Cegielnia Warszawa
Cegielnia Warszawa

Najlepsza jakość i wyjątkowy design – realizacje cegielni w Warszawie

Dbałość o szczegóły zachwyca klientów cegielni z Warszawy, którzy cenią tradycyjne metody produkcji oraz trwałość oferowanych materiałów. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki tajnikom znanym przez naszych przodków jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestycji takich jak np. nowo powstała Szkoła Podstawowa na Wilanowie z piękną elewacją z naszej cegły Zendra Multi.

Sprawdź naszą ofertę produktów

Cegła Zendra Multi

Cegła Zendra Multi

Model cegły o nazwie Zendra Multi to materiał budowlany stworzony z surowca o unikalnym zabarwieniu.

Cegła Staropolska

Cegła Staropolska

Model utrzymany jest w kolorystyce jasnych, nasyconych czerwieni

Cegła Zendra

Cegła Zendra

Zendra jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Cegła Oud

Cegła Oud

Cegła Oud jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Cegła Imperial

Cegła Imperial

Cegła Imperial to produkt dedykowany pod rynek Wielkiej Brytanii.

Cegła Melanż

Cegła Melanż

Cegła Melanż jest zachowana w kolorystyce ciemnej czerwieni

Cegła Lubelska

Cegła Lubelska

Cegły Lubelska charakteryzuje się mnogością odcieni.

Cegła surowa Adobe

Cegła surowa Adobe

Cegła surowa Adobe to cegła niewypalana.