Sklep

Kategoria: Sklep

Płytka ceglana SOHO

Zarówno elewacje budynków, jak i elementy wystroju wnętrz, do których wykorzystano płytkę ceglaną Plecki, prezentują się bardzo stylowo, elegancko i ponadczasowo. W ofercie Cekobud nie mogło więc zabraknąć płytki ceglanej SOHO, która umożliwia stworzenie wyjątkowej aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej. Model charakteryzuje się klasyczną kolorystyką, odpowiadającą barwie naturalnej cegły. Zachwyca ciekawą strukturą lica, zapewniającą oryginalny efekt, powstałą w procesie naturalnego, ręcznego ucinania gliny podczas formowania cegły. Płytka ceglana SOHO to klasyczny model o nietuzinkowej, zwracającej uwagę strukturze.

Płytka SOHO dostępna wyłącznie w kolorze Melanż

Prezentowany kolor na zdjęciu - lubelski

Dostępne również narożniki w cenie - 7,50 zł

CENA DOTYCZY 1m2

Termin realizacji do 14 dni

Dostępny cena: 119,00 zł
Przejdź do sklepu

Cegła Zendra Retro

Cegła Oud Retro jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Posiada bogatą kolorystykę w wielu odcieniach, od ciemnych fioletów, przez jasne cienie do popielatych szarości. Występujące charakterystyczne ożużlenia na niektórych cegłach nadają temu gatunkowi niepowtarzalny charakter. Doskonale pasuje zarówno do rustykalnych klimatycznych realizacji jak również do nowoczesnej architektury w połączeniu z grafitowymi elementami wykończeń stolarki i dachu.

Gatunek II - cechuje się nierównymi kształtami, większymi odchyłkami wymiarów, lekkimi pęknięciami temperaturowymi i niejednolitą kolorystyką.

Naturalnie postarzana

Cegła ręcznie formowana

Dostawa 220 zł /paleta

Dostępny cena: 1,60 zł
Przejdź do sklepu