Czerwona cegła ręcznie formowana - Cegielnia Kraśnik | Cekobud cena i opinie

Cegła czerwona ręcznie formowana - Wieloletnie doświadczenie


Manufaktura Cegły Cekobud w Kraśniku to miejsce, w którym tradycyjne rzemiosło przeżywa rozkwit, a znane od pokoleń metody produkcji cegły ręcznie formowanej są wiernie przestrzegane. Wieloletnie doświadczenie, wiedza przodków oraz szacunek do tradycji umożliwiają wytwarzanie szlachetnych, ponadczasowych wyrobów, które spełniają największe oczekiwania oraz zachwycają wysoką jakością wykonania i trwałością. Stara cegła czerwona, znajdująca zastosowanie zarówno na zewnętrznych elementach budynków, jak i we wnętrzach pozwala zatem połączyć tradycję z nowoczesnością oraz zachować to, co najlepsze dla kolejnych pokoleń.

Blog Posts

Stara cegła czerwona - Cegielnia Kraśnik


Cegielnia, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ręcznej produkcji cegły oferuje wyroby szlachetne i wyjątkowe.

Ich unikatowy charakter i najwyższa jakość wykonania czynią z nich ekskluzywny produkt, cieszący się dużym zainteresowaniem nawet wśród najbardziej wymagających Klientów. Cegła Kraśnicka to wyrób z duszą, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dostępna w wielu wariantach - wyglądająca zarówno jak stara cegła i cegła rozbiórkowa - idealna do renowacji, jak i do bardziej nowoczesnych projektów.

Czytaj więcej

Stara cegła wytwarzana w cegielni Cekobud według tradycyjnych metod to materiał, który spełnia najwyższe oczekiwania naszych klientów. Dzięki ręcznej produkcji, opartej na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenia, każda z wykonanych cegieł jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Stara cegła - materiał, który pozwala zatrzymać czas


Stara cegła w szlachetnych odcieniach znajduje szerokie zastosowanie podczas renowacji zabytkowych budowli. Wykorzystanie materiału charakteryzującego się najwyższą jakością wykonania oraz niepowtarzalnymi walorami estetycznymi gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty, a także doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem mijającego czasu.

Cegła czerwona jest również chętnie wykorzystywana - przy renowacjach obiektów mieszkalnych, biurowych oraz pełniących funkcje usługowe czy też handlowe. Oferowana cegła dostępna jest w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do charakteru obiektów oraz indywidualnych potrzeb. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z montażem zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami umieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cegła kraśnicka w nowoczesnych wnętrzach


Cegła kraśnicka produkowana ręcznie w polskiej cegielni wyróżnia się nietypową fakturą oraz intrygującą kolorystyką, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród architektów i projektantów wnętrz. Cegły tworzone według tradycyjnych, kontynuowanych przez kolejne pokolenia metod, są niepowtarzalne i oryginalne. Umożliwiają zatem tworzenie efektownych kompozycji oraz wprowadzenie do wnętrz unikalnego charakteru. Cegła wytwarzana w Manufakturze Cekobud doskonale nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń, spełniających funkcje reprezentacyjne. Jednocześnie idealnie sprawdza się w klasycznych, domowych przestrzeniach, przeznaczonych na relaks i odpoczynek. Stanowi świetną bazą dla dodatków oraz mebli zaprojektowanych w różnych stylach, a jej urok jest bezkonkurencyjny.