Stara cegła czerwona, cegły rozbiórkowe - Cegielnia Kraśnik | Cekobud

Ręczna produkcja cegieł i wieloletnie doświadczenie


Manufaktura Cegły Cekobud to miejsce, w którym tradycyjne rzemiosło przeżywa rozkwit, a znane od pokoleń metody produkcji są wiernie przestrzegane. Wieloletnie doświadczenie, wiedza przodków oraz szacunek do tradycji umożliwiają wytwarzanie szlachetnych, ponadczasowych wyrobów, które spełniają największe oczekiwania oraz zachwycają wysoką jakością wykonania i trwałością. Stara cegła czerwona, znajdująca zastosowanie zarówno na zewnętrznych elementach budynków, jak i we wnętrzach pozwala zatem połączyć tradycję z nowoczesnością oraz zachować to, co najlepsze dla kolejnych pokoleń.

Blog Posts

Stara cegła czerwona - Cegielnia Kraśnik


Cegielnia, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ręcznej produkcji cegły oferuje wyroby szlachetne i wyjątkowe.

Ich unikatowy charakter i najwyższa jakość wykonania czynią z nich ekskluzywny produkt, cieszący się dużym zainteresowaniem nawet wśród najbardziej wymagających Klientów. Cegła Kraśnicka to wyrób z duszą, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dostępna w wielu wariantach - wyglądająca zarówno jak stara cegła i cegła rozbiórkowa - idealna do renowacji, jak i do bardziej nowoczesnych projektów.

Czytaj więcej

Stara cegła wytwarzana w cegielni Cekobud według tradycyjnych metod to materiał, który spełnia najwyższe oczekiwania naszych klientów. Dzięki ręcznej produkcji, opartej na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenia, każda z wykonanych cegieł jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Stara cegła - materiał, który pozwala zatrzymać czas


Stara cegła w szlachetnych odcieniach znajduje szerokie zastosowanie podczas renowacji zabytkowych budowli. Wykorzystanie materiału charakteryzującego się najwyższą jakością wykonania oraz niepowtarzalnymi walorami estetycznymi gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty, a także doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem mijającego czasu.

Cegła czerwona jest również chętnie wykorzystywana - przy renowacjach obiektów mieszkalnych, biurowych oraz pełniących funkcje usługowe czy też handlowe. Oferowana cegła dostępna jest w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją do charakteru obiektów oraz indywidualnych potrzeb. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z montażem zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami umieszczonymi na stronie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cegła kraśnicka w nowoczesnych wnętrzach


Cegła kraśnicka produkowana ręcznie w polskiej cegielni wyróżnia się nietypową fakturą oraz intrygującą kolorystyką, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród architektów i projektantów wnętrz. Cegły tworzone według tradycyjnych, kontynuowanych przez kolejne pokolenia metod, są niepowtarzalne i oryginalne. Umożliwiają zatem tworzenie efektownych kompozycji oraz wprowadzenie do wnętrz unikalnego charakteru. Cegła wytwarzana w Manufakturze Cekobud doskonale nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń, spełniających funkcje reprezentacyjne. Jednocześnie idealnie sprawdza się w klasycznych, domowych przestrzeniach, przeznaczonych na relaks i odpoczynek. Stanowi świetną bazą dla dodatków oraz mebli zaprojektowanych w różnych stylach, a jej urok jest bezkonkurencyjny.