Cegła surowa Adobe

Cegła surowa Adobe to cegła niewypalana, wysuszona na słońcu w sposób naturalny jest produktem wysoce ekologicznym. Ma właściwości hipoalergiczne.

Ilość
Dostępny

1,50 zł
Brutto

Zastosowanie: ściany działowe, elementy wystroju wnętrz.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania na zewnątrz i nie może być narażony działanie czynników atmosferycznych.

Wymiary: 250/120/65 mm
Klasa wytrzymałości na ściskanie: NPD
Mrozodporność:  NPD
Ilość na 1m2: 52 szt
Ilość na palecie: 350 szt.

Ekologiczne podejście i gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia wyróżniają prezentowaną w niniejszej ofercie cegłę surową Adobe. Podczas produkcji nie została ona poddana procesom wypalania. Zamiast tego surowiec wysuszono w naturalny sposób, ogrzewając go w promieniach słońca, co sprawia, że wszystkie etapy produkcji, jak i sam produkt wyróżniają się ekologicznym charakterem. Istotny dla osób zmagających się z różnymi uczuleniami i alergiami jest fakt, że model posiada właściwości hipoalergiczne. Cegła surowa Adobe stanowi idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na unikalnych cechach i możliwościach materiału budowlanego.

Dlaczego warto wykorzystać cegłę surową Adobe?

Cegła surowa Adobe nadaje się do wykorzystania przy tworzeniu ścian działowych oraz wielu innych elementów wystroju wnętrz. Dzięki możliwościom i opcjom oferowanym przez produkt skorzystanie z materiału przy budowie wniesie nową jakość i najwyższy standard do każdego budynku. Cegła surowa Adobe jest produktem przeznaczonym do budownictwa naturalnego i ekologicznego. Doskonale łączy się z tynkami glinianymi.