Do dyspozycji klientów z Wrocławia oddajemy unikatową cegłę, która powstaje w kunszcie rzemieślniczej produkcji. Dbamy o każdy etap ręcznego formowania niepowtarzalnych wyrobów, które zachwycają ciekawą kolorystyką i nieregularnymi kształtami. Jedyne w swoim rodzaju cegły czerwone są chętnie wykorzystywane przez inwestorów z Wrocławia, dla których jakość, wytrzymałość i estetyka pozostają najważniejszym priorytetem. Naszą siłą jest doświadczenie, które pielęgnujemy od czterech pokoleń. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół nasze cegły licowe (elewacyjne) są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jako ceniony producent oferujemy między innymi lekko malinową cegłę Zendra Multi, soczystą czerwień cegły Staropolskiej oraz unikatowe popielate szarości, z których słynie cegła Zendra.

Cegielnia Wrocław

Ręczny kunszt formowania cegieł dla klientów z Wrocławia

Ręcznie formowana cegła przekonuje inwestorów z Wrocławia jakością i niepowtarzalnym charakterem. Produkt unikatowy i jedyny w swoim rodzaju zyskuje miano ekskluzywnego. Wielopokoleniowe doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że najlepsze produkty powstają wyłącznie wtedy, kiedy możemy zaoferować zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy szczegół. Unikatowy design cegły Krasickiej przykuwa uwagę. Możliwość wykorzystania kilku wariantów kolorystycznych o niepowtarzalnym zabarwieniu, od szlachetnych czerwieni po subtelne szarości, idealnie nadaje się do wykończenia nowoczesnych projektów oraz renowacji. W procesie ręcznego formowania cegły powstaje nie tylko oryginalny kolor, ale również kształt. Cegły zachwycają delikatnymi żłobieniami o niepowtarzalnym charakterze.

Cegielnia Wrocław z doświadczeniem i pasją

Nasza cegielnia we Wrocławiu zyskuje uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżniamy się doświadczeniem i indywidualnym podejściem, dlatego jesteśmy w stanie sprostać skomplikowanym projektom i wymagającym inwestycjom. Naszym największym atutem jest wzbogacany wielopokoleniowy kunszt ręcznej produkcji, dzięki któremu cegły Cekobud są nie tylko piękne i wytrzymałe, ale przede wszystkim unikatowe, dzięki czemu podkreślają niepowtarzalny charakter wykończenia. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście oraz możliwość wyboru wielu wariantów ręcznie formowanych cegieł umożliwia dopasowanie wyrobu do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Cegielnia Wrocław
Cegielnia Wrocław

Wyjątkowa cegła czerwona we Wrocławiu

We Wrocławiu wiele nowoczesnych budynków czerpie inspiracje z klasycznych kanonów piękna. Unikatowe budowle o charyzmatycznej estetyce przykuwają uwagę inwestorów, mieszkańców i turystów. Nasze wyroby są chętnie wykorzystywane do wznoszenia elewacji prywatnych i komercyjnych, ogrodzeń, dekoracji wnętrz, a także unikatowej aranżacji stylowych ogrodów. Wyjątkowa cegła czerwona we Wrocławiu z pewnością pozostaje nieocenionym sposobem na renowację zabytkowych budowli, które są podziwiane przez turystów z całego świata.

Sprawdź naszą ofertę produktów

Cegła Zendra Multi

Cegła Zendra Multi

Model cegły o nazwie Zendra Multi to materiał budowlany stworzony z surowca o unikalnym zabarwieniu.

Cegła Staropolska

Cegła Staropolska

Model utrzymany jest w kolorystyce jasnych, nasyconych czerwieni

Cegła Zendra

Cegła Zendra

Zendra jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Cegła Oud

Cegła Oud

Cegła Oud jest produktem o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych i użytkowych.

Cegła Imperial

Cegła Imperial

Cegła Imperial to produkt dedykowany pod rynek Wielkiej Brytanii.

Cegła Melanż

Cegła Melanż

Cegła Melanż jest zachowana w kolorystyce ciemnej czerwieni

Cegła Lubelska

Cegła Lubelska

Cegły Lubelska charakteryzuje się mnogością odcieni.

Cegła surowa Adobe

Cegła surowa Adobe

Cegła surowa Adobe to cegła niewypalana.