Cegielnia w Łodzi

Łódź to miasto o ogromnym potencjale, które z roku na rok coraz odważniej wkracza na rynek nowoczesnych inwestycji oraz renowacji zabytków. Nic więc dziwnego, że tradycyjne metody ręcznego formowania cegły w sposób szczególny zachwycają klientów z Łodzi. Nasza cegielnia Cekobud to połączenie doświadczenia i dbałości o każdy detal. Starannie wyselekcjonowane wzory o unikatowych cechach charakterystycznych świetnie nadają się jako fundamentalny komponent budowy lub jako element dekoracyjny. Szlachetna, elegancka i stylowa cegła zmienia estetykę budownictwa, gwarantując ciekawy design inspirowany klasyką gatunku. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo propozycji cegły Kraśnickiej ręcznie formowanej i nie tylko.

Najlepszej jakości cegła na budowę w Łodzi

Oferowana przez nas czerwona cegła dostępna w Łodzi przykuwa uwagę nietuzinkowym designem. Dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji powstaje w duchu rzemieślniczej fascynacji. Ręczna produkcja ma wiele zalet. Przede wszystkim nasze wyroby są niepowtarzalne pod względem kolorystyki i kształtu. Jedyne w swoim rodzaju propozycje zachwycają grono wymagających klientów, którzy poszukują unikatowych elementów wykończeniowych. Cegła wytwarzana dla klientów z Łodzi w cegielni Cekobud to materiał najtrwalszy, solidny i szlachetny. Dlatego naszymi realizacjami są zainteresowani krajowi i zagraniczni inwestorzy.

Unikatowa cegła ręcznie formowana dla klientów z Łodzi

Dbamy o jakość i tradycję. W naszej cegielni realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia na cegły postarzane, kształtki ceglane, czy cegły gotyckie. Unikatowy charakter ręcznie formowanych cegieł w Łodzi to gwarancja ekskluzywności i prestiżu, które dodają aranżacji niepowtarzalnej estetyki. Ręczna produkcja jest odpowiedzialna za wyjątkowy kształt cegły, który przykuwa uwagę dzięki żłobieniom na każdym licu. Ponadczasowa i wyjątkowa cegła wyróżnia się oryginalną kolorystyką. Szlachetne odcienie uzyskujemy poprzez wypał naturalnych minerałów. W efekcie wyroby z naszej manufaktury zachwycają unikalnymi odcieniami od szarości po intensywne czerwienie.

Zastosowanie wyrobów z naszej cegielni w Łodzi

Nietuzinkowy charakter i wyjątkowa jakość cegły oraz płytki ceglane doceniane są przez inwestorów z Łodzi oraz klientów prywatnych. Nasze znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i publicznym. Ręcznie formowana cegła czerwona cieszy się ogromnym zainteresowaniem w zabudowaniach sakralnych, w renowacji zabytków. Dlatego też nasze cegły zostały użyte do renowacji Manufaktury łódzkiej. Oferowane przez Cekobud wyroby służą do renowacji zabytków oraz wznoszenia nowoczesnych elewacji. Unikatowy charakter i naturalne piękno cegły uzupełniają oryginalne stylizacje wnętrz oraz aranżacje ogrodów.