Cegielnia w Poznaniu

Cegielnia Cekobud to miejsce od pokoleń tworzone przez ludzi ceniących kunszt rzemieślniczy i niepowtarzalność. Naszym klientom z Poznania oferujemy cegłę tworzoną z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Starannie dopasowane metody ręcznego formowania gwarantują unikatowy wyrób najwyższej jakości, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji klientów z Poznania oddajemy między innymi cegłę Zendra Multi o lekko nierównych kształtach, chętnie wybieraną cegłę Staropolską, niezwykle wytrzymałą cegłę Zendra oraz inne produkty i usługi związane z wyrobem szlachetnych cegieł. Dzięki naszym produktom proces rewitalizacji budynków bądź budowa nowoczesnych konstrukcji będą nie tylko wytrzymałe, ale również niezwykle stylowe.

Cegielnia Cekobud otwarta na inwestycje w Poznaniu

Tradycyjnie wytwarzana cegła w cegielni Cekobud to idealny komponent wspierający nowe i stare inwestycje. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Atutem ręcznej produkcji cegieł jest możliwość zakupu unikalnych rozwiązań, dzięki którym inwestycja zyskuje szlachetność i niepowtarzalność. Od lat nasza cegielnia współpracuje z klientami z Poznania, którzy doceniają jakość i kunszt rzemieślniczy naszych wyrobów. Nie bez znaczenia pozostaje estetyka dostępnych w naszej ofercie cegieł, dzięki którym budynki zachwycają ciekawym wykończeniem, a aranżacje przykuwają uwagę stylistyką. Oferowana w wielu wariantach cegła z pewnością sprosta oczekiwaniom realizacji nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą. Cieszymy się, że oryginalna cegła czerwona zachwyca naszych klientów oryginalnością i niebywałą estetyką.

Ręcznie formowana cegła – Poznań

W Poznaniu dużym zainteresowaniem cieszy się ręcznie formowana cegła z kilku względów. Przede wszystkim to produkt ekskluzywny i zarazem wytrzymały. Oryginalny design i unikatowy charakter z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dużym udogodnieniem dla inwestorów oczekujących cegły czerwonej w Poznaniu jest możliwość wykorzystania wariantów imitujących wygląd starej cegły bądź cegły rozbiórkowej, dzięki czemu projekt nabiera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Oferując produkt niszowy, mamy możliwość współpracy z najlepszymi fachowcami, którzy doceniają nasze czteropokoleniowe doświadczenie.

Gdzie w Poznaniu jest wykorzystywana cegła czerwona?

W Poznaniu cegła czerwona jest ogromnie popularnym materiałem budowlanym. Dzięki procesom ręcznego formowania zachwyca niepowtarzalnym kolorem i unikatowym kształtem. Atutem są delikatne żłobienia na każdym licu, które sprawiają, że inwestycja zachwyca charakterem naturalnej i szlachetnej cegły. Cegielnia Cekobud na swoim koncie ma mnóstwo imponujących realizacji. Wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym, publicznym i sakralnym dodaje wyjątkowości i niepowtarzalności. Nasze wyroby doskonale nadają się do renowacji zabytków z okresów gotyku i renesansu. Cegła czerwona z powodzeniem wykorzystywana jest do dekoracji i stylizacji wnętrz komercyjnych i prywatnych.