Kształtki ceglane

Dzięki ręcznej produkcji naszych wyrobów, jesteśmy w stanie wykonać bardzo wiele różnego rodzaju kształtek ceglanych. Kształtki mogą być wykorzystywane do renowacji zabytków, starych budowli nawet z okresu gotyku, jak i do nowoczesnych rozwiązań i zdobień w architekturze mieszkalnej czy ogrodowej.

Kształtki są wykonywane wg. indywidualnych projektów, mogą zostać dodatkowo postarzone w strukturze lub kolorze.

Do wyceny kształtek należy wysłać zapytanie ofertowe wraz z ilustracją bądź gotowym projektem formy. 

Ilość
Dostępny

0,00 zł
Brutto

Mamy przyjemność zaproponować Państwu unikalną pozycję z naszego asortymentu, jaką są kształtki ceglane. Produkty, które oferujemy, wykonujemy ręcznie, dlatego możemy pochwalić się nieograniczonymi możliwościami dopasowania modelu do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów. Nasze propozycje pozwolą Państwu dopasować materiał do potrzeb danego budynku, jego części oraz poszczególnych elementów. Ze względu na ręczne wykonanie wykorzystujemy do pracy jedynie najlepsze surowce gwarantujące doskonałą wytrzymałość i niezawodną trwałość produktu. Precyzja wykonania i dostosowanie do wymogów projektu pozwalają nam tworzyć najbardziej unikalne propozycje kształtek ceglanych dla naszych klientów.

Szeroki zakres wykorzystania i możliwości zastosowania kształtek ceglanych

Proponowane przez nas kształtki mogą być wykorzystane przy renowacjach zabytków, starych budowli i innych rozmaitych budynków pochodzących nawet z niezwykle odległych okresów historycznych, jak na przykład gotyk. Mogą być również zastosowane przy budowie innowacyjnych rozwiązań zdobień i dekoracji. Sprawdzą się jako materiał budowlany zarówno w częściach mieszkalnych, jak i na zewnątrz budynku, np. w ogrodach. Kształtki ceglane ręcznie formowane mogą być dowolnie zaprojektowane poprzez nadanie im unikalnej barwy czy charakteru. Możemy „postarzyć” materiał w strukturze i kolorze, aby dopasował się do zabytkowych budynków. Do wszystkich powierzonych nam zleceń podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy projekt tworzymy zgodnie z potrzebami klientów.