• Wyprzedaż!

Płytka ceglana 'gładka'

Płytka cięta z cegły otrzymywana przy produkcji płytek licowych. Posiada bardziej równe krawędzie, oraz kształt. Lico gładkie z niewielkimi porami.

Występuje w kolorystyce ciepłej czerwieni

CENA DOTYCZY 1m2

Dostawa 220 zł /paleta - (20m2)

Termin realizacji do 14 dni roboczych

Ilość
Dostępny

109,00 zł
Brutto

Płytka ceglana „Gładka” to uniwersalny rodzaj płytki, która sprawdzi się zarówno na elewacji budynku, jak i jako element dekoracyjny w jego wnętrzu. Produkt ma soczystą czerwoną barwę i nawiązuje do klasyki gatunku. Płytki ceglane „Gładka” mają równe krawędzie i klasyczny kształt. Ich powierzchnia ma niewielkie pory, a sama płytka jest wyjątkowo odporna na mróz dzięki czemu z powodzeniem można zastosować ją jako element elewacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego produktu.

Uniwersalna płytka ceglana

Największą zaletą płytki ceglanej „Gładka” oprócz jej mrozoodpornych właściwości i przyjemnego, ciepłego koloru jest jej uniwersalność. Płytka nadaje się zarówno na elewację budynku, jak i do jego środka jako stały element lub uzupełnienie dekoracyjne ścian wewnętrznych. Coraz częściej spotykaną praktyką jest wykorzystanie tego rodzaju płytek w kuchni czy salonie. Płytka ceglana „Gładka” świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie jasnej ściany pokoju gościnnego, wprowadzając do niego nieco kolorytu i przytulnego klimatu. Jest ona idealną opcją np. na obudowanie powierzchni otaczającej kominek. Pomysłów na wykonanie nowoczesnej zabudowy jest mnóstwo i to od Ciebie zależy, w jaki sposób ta solidna i niedroga płytka będzie wykorzystana.

Płytka ceglana w wyjątkowej cenie

W naszym sklepie ten i wiele innych produktów znaleźć można w wyjątkowych cenach. Wszystkim osobom, które pragną wprowadzić do swojego domu nieco ciepłych kolorów pochodzących z ceglanych płytek, polecamy także naszą ofertę ceglanych podłóg. Współpracując z nami, masz okazję na kompletną zmianę wystroju swojego mieszkania bez niepotrzebnego drenażu domowego budżetu. Zapraszamy także do naszego działu wyprzedaży – tam czekają jeszcze lepsze ceny. Może akurat na swojego kupca w tym miejscu będą czekać materiały, których szukasz? 

Zastosowanie: Elewacje budynków, ścianki ozdobne, architektura wnętrz

Wymiary: 250/20/70 mm
Klasa wytrzymałości na ściskanie: 10 N/mm2

Mrozodporność:  Pełna
Ilość na 1m2: 52 szt
Ilość na palecie: 20 m2

Brak narożników w komplecie