Płytka podłogowa Retro

Wymiar: 240-250/120/20 mm

Zużycie: na 1m2 - 33 szt

Twardośc: 20-50 MPa

Mrozodporność: Pełna

Zastowosowanie: Wenętrzne/zewnętrzne

Fugowanie: metoda półsucha

Grubość płytki może zostać dostosowana do zamówienia (20, 30, 40 mm)

CENA DOTYCZY 1m2

Dostawa 220 zł /paleta - (20m2)

Termin realizacji do 14 dni roboczych

Dimension
Ilość
Dostępny

239,00 zł
Brutto

Płytka ceglana podłogowa Retro to produkt dedykowany na podłogi w Twoim domu. Podłogi ceglane wykonane z płytek oferowanych przez Manufakturę Cekobud to gwarancja jakości i solidnego materiału na lata. Płytka ceglana na podłogę wykonana jest tradycyjną metodą ręcznego formowania, dzięki czemu jest to produkt niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Płytka ceglana wykonana z gliny lessowej dostępnej w okolicach Kraśnika to produkt w pełni bezpieczny dla środowiska.

Płytka ceglana preznaczona na podłogę to produkt wytrzymały i odporny na ścieranie. Dostępna jest w trzech wariantach grubości: 2 cm, 4 cm i 6 cm. Dostępność różnych grubości płytek ceglanych podłogowych sprawia, że jesteś w stanie w pełni dopasować jej grubość do potrzeb Twojego mieszkania. Możesz dobrać grubość wykończenia podłogi do poziomu osadzenia drzwi w Twoim mieszkaniu i uniknąć dzięki temu dodatkowych nakładów pracy. Płytka ceglana Retro przeznaczona jest do wykańczania powierzchni podłóg, tarasów, balkonów i schodów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Płytka podłogowa Retro to produkt odporny również na czynniki atmosferyczne.

Zaleca się fugowanie podłogi po jej ułożeniu, co zdecydowanie przedłuży jej żywotność. Fuga dodatkowo zabezpiecza płytkę ceglaną i chroni ją przed wnikaniem wody. Fugi do podłóg ceglanych są również dostępne w naszej ofercie.