Płytka podłogowa gładka

Wymiary: 25/7/[2/4] cm

Mrozoodporność: pełna

Zastosowanie: Wewnętrzne/Zewnętrzne

Zużycie: na 1m2 - 52 szt

Fugowanie: metodą półsuchą (płytki nie sa przeznaczone do fugowania metodą mokrą)

CENA DOTYCZY 1m2

Dostawa 220 zł /paleta - (20m2)

Termin realizacji do 14 dni roboczych

Dimension
Ilość
Dostępny

89,00 zł
Brutto

Płytka podłogowa gładka przeznaczona jest do układania na podłogach, tarasach i balkonach. Idealnie sprawdzi się również w architekturze ogrodowej, jako wykończenie alejek lub betonowych grilli. Płytki ceramiczne produkcji Manufaktury Cekobud to produkty odporne na ścieranie i w pełni wytrzymałe. Płytka powstaje w procesie cięcia cegły i jest dostępna w trzech grubościach. Płytki ceramiczne ceglane o grubościach 2 cm, 3 cm i 4 cm sprawią, że idealnie dopasujesz ich rozmiar do dolnego poziomu osadzenia drzwi w Twoim domu.

Płytki podłogowe ceramiczne nadadzą klimat Twoim wnętrzom. Płytki idealnie wpasują się zarówno we wnętrza industrialne, loftowe, jak i te utrzymane w prowasalski klimacie. Płyta ceramiczna podłogowa ociepli Twoje pomieszczenie i nada mu niecodziennego charakteru. Z powodzeniem można układać je wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Płytki są w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mrozu, śniegu czy intensywnego deszczu.

Płytka ceglana wykonana jest z gliny lessowej pochodzącej z okolic Kraśnika. Lokalizacja Manufaktury Cekobud pozwala na łatwy dostęp do surowca niezbędnego do tworzenia cegły i płytek ceramicznych. Naturalne surowce i tradycyjny sposób produkcji cegieł pozwala na osiągnięcie niepowtarzalnej kolorystki.