Narożnik Lubelski

Narożnik jest elementem produkowanym do obkładania winkli ścian, filarów i elewacji.

W połączeniu z z płytką ceglaną dają efekt identyczny do ściany murowanej z pełnej cegły.

Ilość
Dostępny

7,45 zł
Brutto

Jeśli marzy Ci się ściana w całości pokrytą cegłą, to niezbędny do estetycznego wykonania prac będzie narożnik Lubelski będący elementem, dzięki któremu winkle powierzchni, na których wykładane będą płytki, prezentować będą się równie okazale jak ich pozostała część. Narożnik Lubelski przeznaczony jest do rogów ścian, elewacji czy filarów, na których nakładane będą inne ceglane elementy, tworząc tym samym spójną i elegancko prezentującą się całość. W naszym sklepie tego typu narożniki znaleźć można w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Narożnik niezbędny do estetycznego wykonania prac

Narożnik Lubelski jest elementem wręcz niezbędnym do estetycznego wykonania prac. Jego specjalna konstrukcja sprawia, że jest on świetnie dopasowany do różnego rodzaju winkli, dzięki czemu nie odstają one w żaden sposób od pozostałej części powierzchni, na której wyłożone są płytki. Stosowanie kompozycji w postaci płytek ceglanych oraz narożników Lubelskich daje efekty porównywalne do tych, jakie można osiągnąć podczas tworzenia ścian z murowanej cegły, a jest zarazem rozwiązaniem o wiele tańszym. 

Oto wymiary zewnętrzne narożnika: bok wozówkowy – 250/20/65 mm, bok główkowy – 120/20/65 mm. Polecamy ten produkt wszystkim tym, którym zależy na niedrogim i estetycznym wykończeniu ścian wykładanych ceglanymi materiałami.

Narożnik pasujący do innych produktów 

Uniwersalny narożnik lubelski jest produktem, który pasuje do wielu materiałów dostępnych w naszym sklepie. Jego ciepły, czerwony kolor pokrywa się z większością płytek ceglanych dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu za jednym zamachem można złożyć zamówienie, które pozwoli na wykonanie kompletu prac związanych z dekoracją ściany wewnątrz i na zewnątrz domu. W naszym sklepie znaleźć można także materiały potrzebne do murowania i fugowania płytek. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertę. Zakupy u nas oznaczają sporą wygodę i oszczędność w jednym.

wymiar zewnętrzne:

bok wozówkowy - 250/20/65 mm

bok główkowy - 112/20/65 mm