Cegła Zendra Multi

Wymiary: 240/115/65 mm

Klasa wytrzymałości na ściskanie: 40 N/mm²

Mrozodporność: Pełna- 100 cykli (najwyższa wg. PN-EN 772-22:2019-01)

Ilość na 1m²: 52 szt

Ilość na palecie: 350 szt.

Dostępna jako płytka elewacyjna: TAK

Dostępna po 21.06.2022 w ciągu 7 dni roboczych

Ilość
Obecnie brak na stanie


2,87 zł
Brutto

Cegła ręcznie formowana Zendra Multi to produkt ceramiczny najwyższej jakości. Z uwagi, iż produkcja cegieł odbywa się tylko z wyselekcjonowanych materiałów, posiadają one niepowtarzalną kolorystykę. Cegła Zendra Multi o charakterystycznych beżowo - piaskowych odcieniach z dodatkiem malinowych przebarwień to produkt, który sprawdzi się jako budulec elewacji i ogrodzeń. Dodatkowo na cegle występują ciemne ożużlenia. Cegła Zendra Multi posiada niepowtarzalną fakturę i kształt, który zawdzięczamy ich ręcznemu formowaniu.

Cegłę ręcznie formowaną produkcji Manufaktury Cegły Cekobud z powodzeniem można używać jako materiał do budowy ścian konstrukcyjnych i działowych, jak i słupów czy filarów. Cegła idealnie sprawdzi się również przy budowie architektury ogrodowej. Cegła Zendra Multi doskonale wygląda w pomieszczeniach utrzymanych w prowansalskim i sielskim klimacie.

Cegła Zendra Multi to produkt o wysokiej wytrzymałości, odporny na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Cegła jest w pełni mrozoodporna - została poddana 100 cyklom zamrażania i ponownego rozmrażania. Jest to produkt naturalny i ekologiczny. Cegła Zendra Multi dostępna jest również jako płytka elewacyjna.

2015-06-20